Naszenowości

Sterydy anaboliczne

Sterydy anaboliczne

sterydy-anaboliczne-4Czasami ludzie chcą rzeźbić swoją sylwetkę bez wysiłku, chcą mieć super mięśnie i chwalić się swoimi bicepsami, nie ćwicząc i nie wylewając potu na siłowni.

Sterydy anaboliczne to środki, które wzmagają bardzo agresję, wielu młodych ludzi przychodzi na siłownię i od razu chcą pochwalić się super mięśniami, bardzo szybko sięgają po sterydy nie wiedząc, że szkodzą sobie a przede wszystkim swojemu zdrowiu. Nadmierna agresja, zmiany skórne i ewentualna bezpłodność to tylko niektóre przykłady skutków spożywania anabolików. Czasami gdy nastolatkowie pragną posiadać sylwetkę siłacza, ich rodzice bez problemu zgadzają się na przyjmowanie przez nich różnych witaminowych wzmacniaczy i suplementów, nie wiedzą do końca co takie odżywki posiadają w swoim składzie i czym grożą. Problem przyjmowania sterydów znany jest od lat, ciężko jest wytłumaczyć ludziom młodym, że tylko poprzez odpowiednie ćwiczenia i odpowiednią dietę, mogą osiągnąć doskonałą sylwetkę. Ludzie skłaniają się ku reklamom i wierzą, że zażywając suplementy i sterydy będą mieć super sylwetkę.

Inne artykuły:

Slowa kluczowe: ra nails lakier hybrydowy, balayage kraków, Usuwanie owłosienia żary, kostka fakturowana producent, balayage fryzjer kraków, orienteering miejski na imprezę integracyjną, Minikoparka Gorlice, markizy Kęty, Drepo zadaszenia tarasów, Gniewiński portal, Tynk silikonowy Lakma