Naszenowości

Piłkochwyty

Piłkochwyty

Piłkochwyty (3)Piłkochwyty są obecnie coraz popularniejsze, instaluje się je przy każdym boisku szkolnym. Są to dość wysokie, sięgające nawet kilku metrów konstrukcje z siatką, które mają za zadanie zatrzymywać wpadające w nie rozpędzone piłki. Dzięki temu gracze nie tracą czasu na długie wędrówki w poszukiwaniu zagubionych piłek. Poza tym znacznie zmniejszają one ryzyko, że przypadkowy przechodzeń oberwie lecącą z impetem piłką prosto w głowę. W niektórych przypadkach takie uderzenie może zakończyć się poważnym uszczerbkiem na zdrowiu.

Piłkochwyty dostępne są w różnych rozmiarach, w zależności od tego jaka ich wysokość jest niezbędna.Sam szkielet konstrukcji wykonany jest ze stali lub aluminium. Natomiast na szkielecie rozpięta jest siatka polipropylenowa, którą cechuje wysoka wytrzymałość. Z tego względu nawet lecąca z dużą prędkością piłka nie jest w stanie jej uszkodzić. Chcąc zamówić piłkochwyty należy precyzyjnie wymierzyć jak duży obszar ma być nimi otoczony, a także na jaką wysokość ma sięgać.

Inne artykuły:

Slowa kluczowe: przeszczep łąkotki warszawa, bcaa katowice sklep, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, rozstępy biceps, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, rodogosz ogrody, busy do danii szamotuły, Drepo zadaszenia tarasów, ra nails lakier hybrydowy, mezoterapia vivaderm, Tanie multiplikatory